Çatalca ikinci el saat alan yerler

Çatalca 2.EL Saat Alım Satım

Çatalca'da İkinci el orjinal kol saatleriniz firmamız tarafından ücretsiz expertizi yapıldıktan sonra değerinde ve nakit alınır. Türkiye’nin her yerinden ve Çatalca'dan ikinci el saat alımı yapıyoruz. Dilerseniz saatinizin resmini varsa sertifakası ile birlikte whatsapp numaramız olan 0532 456 17 34 nolu telefona göndermeniz veya ikincielsaatci@gmail.com mail adresine yada sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Çatalca İkinci El Saat Alım Satım

 

İkinci el saat alım satım hakkında bilgi

 

            Lüks saat tutkunları geniş bir koleksiyona sahip olmakta ve takip ettikleri lüks markaların her modellerine sahip olma tutkusu içerisine girmektedirler. Öyle ki takip ettikleri markaların üretimde olmayan eski tarihli modellerine ise ancak ikinci el saat satan firmalar aracılığı ile ulaşabilmektedirler. İkinci el saat piyasası oldukça geniş ve kapsamlı bir piyasa olmaktadır. Ve genellik ile satılan bu ikinci el saatler dünyaca ünlü saat markalarının modelleri arasından seçilmektedir.

 

            Bilindiği üzere lüks saat markaları 5 bin $ başlayarak 1 milyon $ a kadar çıkabilmektedir. Hatta bu fiyatların bile üzerine çıkan özel tasarım modeller bulunmaktadır. Bu lüks saatlere sahip olmak isteyenler ise çatalca ikinci el saat alım satım yapan firmamızı ziyaret edebilirler. Ayrıca çatalca ikinci el saat alan yerler hakkında bir soru işareti olan tüm lüks saat sahipleri firmamızı ziyaret ederek, saatlerini değerini satabilir ve ya yeni bir saat edinebilirler. Çatalca ikinci el saat alanlar denildiği takdirde ilk aklınıza gelecek olan firmamız aracılığı ile saatlerinizi satarken büyük kayıplar yaşamazsınız.

 

 Neden ikinci el saat?

 

            Birçok ünlü markanın özel tasarım saatleri ya da belli başlı lüks modelleri ne yazık ki günümüzde üretilmemektedir. Bu yüzden bu saatlere erişmenin tek yolu, bu saatlere daha önceden sahip olan kişilerden temin etmek olmaktadır. Bu sınırlı sayıda üretilen modeller tekel ürün olması dolayısı ile fiyat olarak bir hayli değerli olmaktadır. Bu yüzden bu saatlere sahip olanlar değerinde satmak istemekte, almak isteyenler ise piyasa değerinin altında satın almak istemektedirler. İşte firmamız bu iki isteğe de cevap vermeyi vizyon ve misyon edinmiş olmaktadır.

 

            Böylece elinizde ki değerli ve lüks saatlerinizi, kişisel satıcı ve alıcılara değerinin altında değil, firmamıza tam değerinde satarak kıymet kaybı yaşama olasılığını ortadan kaldıracaksınız. Hatta dilerseniz model takası bile yapabilir ve böylece ufak farklar ile yepyeni bir saate sahip olabileceksiniz. Aynı durum saat alımı yapmak isteyenler içinde geçerli olmaktadır. Son derece pahalı olan saat markalarına piyasa değerinden daha düşük miktarlara sahip olabilirsiniz.