ikinci el bell rose saat alan yerler

İkinci el Bell & Ross Saat Alan Yerler

İkinci el Orjinal Bell & Ross Saatleriniz firmamız tarafından değerinde ve nakit olarak alınır. Kullanmadığınız orjinal saatlerinizi satmayı düşündüğünüz taktirde uzun yıllardır bu işi yapan firmamızdan fiyat almadan saatinizi satmayın. Saatinizi satmak artık çok kolay. Dilerseniz saatinizin resmini varsa sertifakası ile birlikte whatsapp numaramız olan 0532 456 17 34 nolu telefona göndermeniz veya ikincielsaatci@gmail.com mail adresine yada sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bell & Ross saat fiyatları en iyi ve uygun bir şekilde sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

ikinci-el-saat

Bell & Ross Kuruluş

Bell & Ross , 1992 yılında iki hayat boyu arkadaş, Bruno Belamich (Bell) ve Carlos A. Rosillo (Ross) arasında, hem fonksiyonel hem de dayanıklı saatler üretme vizyonunu paylaşan bir üniversite projesi olarak kuruldu. Basit bir 'işlev şekilleri formu' fikriyle, bugün bildiğimiz şekliyle horoloji dünyasını değiştirdiler.

 İlhama göre, Fransız ve Fransız markalı marka, havacılık tarihini ve ona eşlik eden askeri spesifikasyonları ve teknolojik ilerlemeleri; Sonuç olarak, montaj hattından çıkan her ürün en yüksek görsel ve performans özelliklerine sahip üretilmektedir.

 Bu felsefe göz önüne alındığında, Uzay 1 (uzayda takılacak ilk otomatik kronometre olan) ve Bomba İmha Türü (erken patlayıcıları patlatma işini kolaylaştıran bir bilek zırh parçası) gibi erken modeller yakalandı. meraklıların dikkatini.

YÖNTEMLER VE DEĞERLER

Şirket sadece saatlerinin iyi görünmesini istemiyor , aynı zamanda aşırı sıcaklıklara dayanması, şiddetli ivmelere maruz kalması veya tehlikeli baskılara direnmesi gereken mesleklere yardımcı olmak için bir araç ve sürekli müttefik olarak kullanılmasını istiyor. Bu nedenle, bu gibi durumlarda çalışacak bir şey yaratmak için Bell & Ross, en uygun işlevsellikte saatler geliştirmeye çalışırken pilotların, dalgıçların, bomba imha uzmanlarının ve astronotların uzmanlığını ortaya koyar - örneğin BR 01, estetikten ilham alır. Bir havayolu şirketinin kokpitindeki saatler (bir kare içinde bir daire).

Ayrıca, kullanıcının beklentilerini karşıladığından emin olmak için, etiket tamamlayıcı beceri setleri ile bir takım uzmanlar toplar - tasarımcılar, mühendisler ve usta saat ustaları bir araya getirilir ve bir tek faydacı ve ergonomik tarzı slogan tarafından yönlendirilir: Gerekli olan gereksiz tarafından tehlikeye atılır.

 Daha sonra La Chaux-de-Fonds'un üretim tesislerinde, ana saat ustalarının her Bell & Ross saatini tasarlar, birleştirir ve sonra ince ayar yaparlar ve yüksek kaliteyi garanti etmek için sadece en sıkı kalite kontrolleri uygulanır. Ancak karmaşık olan mekanizmadır.

 Araştırma ve geliştirme sürecinin bir sonucu olarak Bell & Ross, işlevsellik, hassasiyet, su geçirmezlik ve okunabilirlik konularında bir itibar yarattı ve bugün Uzay Laboratuvarı Misyonu, Fransız Hava Kuvvetleri, Lafayette Escadrille ve birçok şirketin resmi tedarikçisi.

  • ikinci el Bell & Ross saat alanlar
  • Bell & Ross saat alan yerler
  • Bell & Ross saatimi nasıl satarım
  • Bell & Ross saatimi nereye satabilirim
  • Bell & Ross saatimi satmak istiyorum
  • Bell & Ross saat alınır
  • Bell & Ross saat alım satım