İkinci el Bvlgari Saat Alan Yerler

İkinci el Orjinal Bvlgari Saatleriniz firmamız tarafından değerinde ve nakit olarak alınır. Kullanmadığınız orjinal saatlerinizi satmayı düşündüğünüz taktirde uzun yıllardır bu işi yapan firmamızdan fiyat almadan saatinizi satmayın. Saatinizi satmak artık çok kolay. Dilerseniz saatinizin resmini varsa sertifakası ile birlikte whatsapp numaramız olan 0532 456 17 34 nolu telefona göndermeniz veya ikincielsaatci@gmail.com mail adresine yada sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bvlgari saat fiyatları en iyi ve uygun bir şekilde sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

ikinci bvlgari saat alanlar

Bvlgari Kuruluş

 1884: Bulgari şirketi , Roma'daki Yunan gümüşçü Sotirio Boulgaris tarafından kuruldu. Burada ikinci dükkânını Via Sistina'da açtı, ilk önce onun evi Paramythia köyünde bulundu.

 1905: Via Sistina'daki Bulgari'nın mağazası, Sotirios ve iki oğlu Costantino ve Giorgio tarafından, Bulgari'nın mevcut amiral gemisi olan Via dei Condotti'deki yerini aldı.

 1940: Bulgari, bileki çevrelemek ve yılanın kafasındaki zamanı göstermek için tasarlanan ilk Serpenti saatini tasarladı.

 1966: Giorgio'nun ölümü, Gianni'nin (Giorgio'nun oğlu) sorumlu olduğu şirket için yeni bir lider oldu. Başkan ve CEO olarak Gianni, New York, Cenevre, Monte-Carlo ve Paris'te mağaza açarak şirketin uluslararasılaşmasını başlattı.

 1970: 70'lerin sonlarında Gianni yeni bir saat işi kurdu. Bulgari Haute Horlogerie SA daha sonra 1980 yılında kurulmuştur ve merkezi Neuchatel'de bulunmaktadır.

 1975: Eski bir Roma madalyonun tasarımına göre, ilk saatler çerçeveyi çevreleyen BVLGARI ROMA ile yazılmıştır . Bugün bu, Bulgari'nin ikonik bir motifidir.

 1988: Bulgari, BVLGARI BVLGARI logosunu, Diagono'ya dekoratif bir şekilde ayırarak spor saatleri ile birleştirmeye başladı.

 2004: Bulgari, Tourbillon hareketi ile tamamen kendi bünyesinde üretilen ilk Grande Complications saatini üretti.

 2012: Bulgari Octo'nun daire ve kare kesişimi, koleksiyonların sekizgen şekline neden oldu.

 2014: Bulgari'nın 'DIVA's Dream' saatleri Cenevre'nin 2014 Mücevherat Saati Ödülünü kazandı ve Bulgari, 'LVCEA'nın saatlerini, Serpenti'den esinlenerek çıkardı.

 2016: Bulgari, 'Serpenti Incantati' serisini tanıttı.

İngilizce tam metni aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
Kaynak : https://www.officialwatches.com/bulgari/history/

  • ikinci el Bvlgari saat alanlar
  • Bvlgari saat alan yerler
  • Bvlgari saatimi nasıl satarım
  • Bvlgari saatimi nereye satabilirim
  • Bvlgari saatimi satmak istiyorum
  • Bvlgari saat alınır
  • Bvlgari saat alım satım