İkinci el Franck Muller Saat Alan Yerler

İkinci el Orjinal Franck Muller Saatleriniz firmamız tarafından değerinde ve nakit olarak alınır. Kullanmadığınız orjinal saatlerinizi satmayı düşündüğünüz taktirde uzun yıllardır bu işi yapan firmamızdan fiyat almadan saatinizi satmayın. Saatinizi satmak artık çok kolay. Dilerseniz saatinizin resmini varsa sertifakası ile birlikte whatsapp numaramız olan 0532 456 17 34 nolu telefona göndermeniz veya ikincielsaatci@gmail.com mail adresine yada sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Franck Muller saat fiyatları en iyi ve uygun bir şekilde sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

ikinci Franck Muller saat alanlar

Franck Muller Kuruluş

  11 Temmuz 1958'de, bir İtalyan annesinin ve bir İsviçreli babanın İsviçre'sinde doğan Franck Muller, çok kültürlü bir ortamda yetiştirildi.

  Genç Franck evdeki tüm makineleri parçalara ayırmaya başlamadan çok uzun sürmez. Bir ergen olarak, bir pazarda satın aldığı antika astrolojik enstrümanları toplar. O olağanüstü çalışmaların 1981 4 sonra yılda yapımcılığı ünlü Cenevre Okulu'nda okuyan başladı o yüksek ayrım ve ödüller alır.

  Daha sonra bir marka veya bir grup saat yapımcısı yerine kendi atölyesini kurdu. İtibarının yapılmasından çok uzun sürmez: Dünyanın her yerinden gelen istisnai teknik yetenek, müzayede evleri ve koleksiyoncular, onu restorasyon için hazinelerini gönderirler. Field Bu alanda birkaç yıl sonra, kendi adıyla benzersiz saatler yaratmaya başlar.

  Çalışmalarını cep saatlerinde sunulanlarla aynı düzeyde teknik başarılar sunan benzersiz saatler gerçekleştirmeye adadı. 1983 yılında, aylarca süren araştırma ve mikro-mekanik testlerden sonra, Franck Muller ilk kol saatini sunmaktan gurur duyuyor.

  Hepsi onun tarafından tamamen yaratılmış karmaşık bir hareket sunuyorlar. 1983'ten beri, Franck Muller yılda bir kez bir Dünya Prömiyerini açıyor, örneğin: yetenekli saatçi bir buluşu ortaya koyuyor, bir Tourbillon (1983), bir atlama turuna (1986) sahip bir Tourbillon, Minute Repeater ile bir Tourbillon (1987) olabilir. , Dakika Tekrarlayıcı ve Perpetual Calendar (1989) ile tersine bir Tourbillon, vb.

  1992'de, “dünyanın en karmaşık kol saati” unvanını veren modellerinden birini görme ayrıcalığına sahip olarak, akranları tarafından “saatçi dehası” olarak adlandırılıyor.

  Bu eşsiz saat, Fine Watchmaking tarihinde sonsuza dek sürecek: Grande ve Petite Sonnerie, Dakikalar için Dakika Tekrarlayıcı, çeyrekler ve dakikalar, tarihle 2100 yılına programlanan bir Perpetual Calendar, haftanın günü, ay ve aylık retrograd denklemi, artık yıl döngüsü, 24 saatlik ay fazı göstergesi, mekanizmanın iç sıcaklığının göstergesi.

  Finally 1992, sonunda kendi şirketini kurmasından bu yana bir dönüm noktasıdır: Franck Muller Geneve, Genthod adlı bir köydeki gelecekteki yaratımlarını teşvik etmek için gerekli olan ilham kaynağını bulur.

İngilizce tam metni aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
Kaynak : https://www.interwatches.com/blog/2010/04/23/The-Franck-Muller-Wristwatch-Company-History

  • ikinci el Franck Muller saat alanlar
  • Franck Muller saat alan yerler
  • Franck Muller saatimi nasıl satarım
  • Franck Muller saatimi nereye satabilirim
  • Franck Muller saatimi satmak istiyorum
  • Franck Muller saat alınır
  • Franck Muller saat alım satım