kadıköy ikinci el saat alan yerler

Kadıköy 2.EL Saat Alım Satım

Kadıköy'de İkinci el orjinal kol saatleriniz firmamız tarafından ücretsiz expertizi yapıldıktan sonra değerinde ve nakit alınır. Türkiye’nin her yerinden ve Kadıköy'den ikinci el saat alımı yapıyoruz. Dilerseniz saatinizin resmini varsa sertifakası ile birlikte whatsapp numaramız olan 0532 456 17 34 nolu telefona göndermeniz veya ikincielsaatci@gmail.com mail adresine yada sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Kadıköy İkinci El Saatçiler

 

            Kadıköy 2. el saat satım ve alım piyasasında markalar oldukça fazla bulunmaktadır ve arandığında ucuz ve kaliteli saatçilere ulaşılacaktır ve yanınızda olan saatleri satabileceğiniz ya da saat satın alabileceğiniz fazlaca mekan var. İstanbul’un Anadolu tarafında yer alan Kadıköy hem sosyo ekonomik konumu iyi hem de gezilerin sıkça yapıldığı İstanbul ‘ un güzide ilçelerinden biridir.

 

            Marmara denizine sahili olması ve İstanbul'un dört bir yanına ulaşım rahatlığı olması, feribot ve özel gemiler sayesinde geziler düzenlemesi önemini arttırmıştır. Kadıköy’de yaşayan insanlar ulaşımı çoğunlukla deniz üzerinden yapılmaktadır. Kadıköy’ de köklü geçmişe sahip ve oranın tarihi yapısıyla bütünleşmiş birçok saatçi bulunur ve bu saatçiler yeni açılan şirketler ya da dükkanlar değildir. Köklü ve alanlarında iddialı olan Kadıköy ikinci el saat alanlar orjinal ya da ikinci el saat ticareti yapmaktadırlar. Kadıköy ikinci el saat alan yerler de çalışanlar kariyerli ve tarihi usta çırak ilişkisi içerisinde eğitim görmüş olan kişilerdir ve büyük oranda gümüş, altın saatlerinize talip olmaktadırlar.

 

            Bu tür şirketlerin vitrinlerinde birçok marka ve özel yapım kaliteli saatler ve diğer saatler bulunmaktadır. Bu ürünleri elde etmek için İstanbul ‘un Eminönü gibi bir semtinden vapurla ve sonrasında gemi ile karşıya geçerek ulaşmak mümkün olduğu gibi birçok ulaşım imkanı mevcut. Kadıköy çok köklü ve tarihi geçmişi olan bir ilçedir. Kadıköy ilçesinde ulaşım ücretleri uygun olsa da mağaza açma ve işletme fiyatları oldukça yüksek olabilmekte ve bireyin parasal durumu yeterli değil ise alma imkanı kısıtlanır. Kadıköy'de yaşamak birçok yönüyle ayrıcalıktır.

 

 Kadıköy ikinci el saat alım satım yapan yerler :

 

            Kadıköy' de rıhtımda ve moda caddesi boyunca birçok ikinci el eşya ve saate rastlamak mümkün. Gerek işletmeler, gerekse işportacı saatlere Kadıköy'ün merkezinde ulaşmak mümkün. Bazı diğer yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 Bostancı saatçisi

 Caddebostan saatçisi

 Dumlupınar mahallesi ikinci el saatçisi

 Sahrayı cedid ikinci el saatçisi ve gümüşçüsü

 Feneryolu mah. saatçisi

 Suadiye ikinci el saat ve gümüş

 Şaşkın bakkal ikinci el saat ve kuyumcu

 Fikirtepe saatçisi